Čtvrtý dopis od Manoje

Český překlad dopisu od Manoje (Manoj nám prvně napsal anglicky! Šikulka!)

Drazí sponzoři,

zdraví Vás váš milující Manoj a jeho rodina. Já a má rodina jsme zdraví a doufám, že Vy také.

V září jsme měli první čtvrtletní zkoušku, kterou jsem zvládl dobře. Doufám, že budete spokojení, až uvidíte mé výsledky. Pravidelně chodím na vyučování a to jen díky mým rodičům a Vašemu požehnání. Po zkoušce jsme měli 10 dní prázdniny. Při té příležitosti Centrum zorganizovalo jednodenní prázdninový kemp v našich vesnicích, který jsme si s kamarády užili. Tématem tohoto kempu byly lidské hodnoty, které jsem během něj pochopil. Děkuji Vám za dopis, samolepky a přání k narozeninám.

Minule jsem Vám psal, že chodím do školy v Adkaru. Změnil jsem ale školu a teď chodím do Pre-University College Allanki. Kamarádi jsou zde dobří a učitel nás také podporuje.

Slavíme Deepavali festival jako vy slavíte Vánoce. Sr. Leena nám obstarala dárky za Vaší podporu. Děkuji Vám za všechno, co jste pro mě udělali.

Nyní končím dopis se spoustou lásky a modliteb.

Vaše milující dítě,
Manoj.