zpět na Muskan    zpět na adopce
Třetí dopis od Muskan
Mí drazí přátelé,

v mém posledním dopise, který jsem vám posílala v únoru, jsem vám přála hezké Velikonoce a informovala vás, že se připravuji na závěrečné zkoušky. Dobře jsem tedy studovala, získala jsem 65% a postoupila do 5. ročníku. Škola po letních prázdninách začíná od 28.5.2010 a já tam zase pravidelně docházím, neboť mě to baví a chtěla bych v životě něčeho dosáhnout.

Obdržela jsem pomoc pro mé studium, kterou jste mi poslali, projev vaší lásky ke mně. Ano, děláte vše, abyste mi pomohli, protože mě máte rádi. Všichni jste učitelé na základní škole, to znamená, že jsem vaše žákyně. Upřímně vám děkuji za pomoc, podporu, motivaci a požehnání. Ujišťuji vás, že budu dále dobře studovat a budu vám přinášet radost a spokojenost, za to, že mi pomáháte. Bůh vás žehnej.

Od 10.4. do 27.5. jsme měli letní prázdniny, které jsem si skvěle užila návštěvami blízkých i vzdálených příbuzných a kamarádů, všichni na mě byli milí.

Očekáváme, že monzuny dorazí k pevnině do pár dní. Letos v létě bylo nesnesitelné horko, nedostatek pitné vody, proměnlivé dodávky energie - bídná situace. Ceny komodit rostou den co den, čímž se nám velmi komplikuje život. Tento měsíc, my, muslimové, slavíme svátek Shaban, celou vzácnou noc jsme vzhůru, čteme Korán a modlíme se za naše zesnulé bližní. V poledne si potom dopřejeme vydatný sváteční oběd.
Prosím, pošlete mi vaši fotografii, aby mi připomínala vaší lásku a dobrosrdečnost, a napište mi alespoň příležitostně něco pěkného.

Moje starší sestra Sameena Banu a mladší bratr Irfan mi dělají radost. Oba dobře studují, jsou aktivní, ale i trošku nezbední. Mám je velmi ráda, stejně jako oni mě. Sameena postoupila do 7. ročníku a Irfan do U.K.G.

Bůh nám dal dobré rodiče a já mu za to pořád děkuji. Bůh je žehnej. Tvrdě pracují, aby nás dobře vychovali, pečují o nás starostlivě a s láskou.
Doufám, že se máte všichni dobře, stejně jako my.

Modlím se za vás, děkuji vám s láskou a s pozdravy.

Vaše milující Muskan

zpět na Muskan    zpět na adopce