zpět na Muskan    zpět na adopce
6. dopis od Muskan
5.7.2011, N. R. Pura

Moji drazí přátelé, vážení učitelé,

s radostí Vám oznamuji, že jsem za pomocí božího požehnání a Vašich modliteb postoupila do šestého ročníku. Bůh odměnil mé úsilí. Uctíváno budiž jeho jméno.

Škola byla otevřena 1. června, po skončení letních prázdnin. Prázdniny jsem si opravdu užila s přáteli a příbuznými. Nový akademický rok jsem začala s upřímnou snahou. Ujišťuji Vás, že budu studovat dobře, snažit se o dobré známky a dělat Vám radost z toho, že mě podporujete. Přikládám výsledkový list z březnových zkoušek.

Veškerá podpora od Vás se ke mně dostává prostřednictvím ředitele CMSSS, Hasan. Vaše podpora je vyjádřením Vaší lásky ke mně, opravdu mi moc pomáháte, mnohokrát Vám děkuji, za to, co pro mě děláte. Bůh Vás žehnej a odměň za Vaší dobrotu a štědrost.

Vaše pomoc je skvělou podporou pro mé rodiče, bez ní by mi nemohli dát vzdělání. Jejich příjem sotva stačí na pokrytí každodenních rodinných výdajů. Z tohoto důvodu potřebuji Vaší pomoc, než dokončím svá studia a budu připravena se postavit na vlastní nohy.

Moje škola je dobrá, a stejně tak i učitelé. Ti nás mimo povinných předmětů učí i spoustu dalších věcí - sport, tanec, zpívání, kreslení, mluvení před publikem, psaní esejí atd.

Pořád a stále děkuji bohu za své rodiče, kteří nás milují, starají se o nás, a tvrdě dřou, abychom se měli dobře. Doma je všechno v pohodě, modlíme se za Vás. Nyní je dobré počasí, ale přišly monzuny, které budou trvat až do října, takže farmáři mají spoustu práce.

15. srpna je den nezávislosti. Je to státní svátek, ale máme tématický den ve škole. 13. srpna slavíme Rakshabandan, jehož nádherné oslavy symbolizují lásku, přátelství a podporu.

Jsem tak hrdá, že mými sponzory jsou učitelé, přeji si, abyste mě učili. Koukám na Vás s úctou, jako na své učitele. Vaše dopisy symbolizují Vaší lásku ke mně, neustále je očekávám. Udělejte mi, prosím, co nejdříve radost dalším dopisem.

Všichni na Vás myslíme, a modlíme se za vás každý den. Prosím, modlete se za nás také. Vždycky budeme vděční za Vaší lásku, péči a starost. Bůh Vám žehnej. Přeji Vám dobré zdraví.

S modlitbami, vděkem, láskou a pozdravy,

Vaše milující dcerka Muskan.

zpět na Muskan    zpět na adopce