zpět na Muskan    zpět na adopce
8. dopis od Muskan
13.7.2012, N.R. Pura

Drazí přátelé,

chci se s Vámi podělit o dobrou zprávu, zvládla jsem šestý ročník a jdu do sedmého. Bůh vyslyšel Vaše modlitby. Děkuji Vám za ně, a také za podporu, pomoc a kuráž. Přijměte mé upřímné poděkování za vše, co jste pro mě udělali. Bůh Vás žehnej za Vaši štědrost a dobrotu.

Škola nám znovu začala 1.6., po letních prázdninách,které jsem si skvěle užila. Začala jsem akademický rok s odhodláním dobře studovat, mít dobré známky, chodit včas a dělat Vám radost. Bůh mi bude dopomáhat.

Vaši pomoci užívám, jak nejlépe dovedu. Pomáhá mi ve všech směrech, mám vše, co potřebuji pro studium. Pořád Bohu děkuji za tyto dary a modlím se za Vás. Slibuji, že v tom budu pokračovat, a budu Vám do smrti vděčná. Děkuji za Vaše dopisy a malé dary, které jsou projevem Vaší dobroty a štědrosti, mám je velmi ráda. Prosím, udělejte mi radost a napište mi častěji.

25.5.2012 mi pan Felix, ředitel CMSSS Hasan, dal vše, co potřebuji pro tento rok. Řekl, ať s Vaší pomocí naložím, co nejlépe. Děkuji Vám a ujišťuji Vás, že naložím.

13.8.2012 jsme slavili Rakhi. Od blízkých a přátel dostáváte barevné stuhy na zápěstí, jako znak lásky, podpory a bezpečí. 15.8. byl národní den nezávislosti, národní svátek. Měli jsme školu jen dopoledne a dozvěděli jsme se, jak jsme vyhráli boj o nezávislost. 20.8. jsme slavili velký svátek Ramsa Id. Hodovali jsme na všem, co jsme ušetřili, při předcházejících 30 dnech půstu. Monzuny jsou letos slabé.

Byla jsem tak šťastná, když jsem dostala Váš dopis z 1.4., vyjadřující Vaší lásku a zájem o mě. Děkuji za dopis a za 3D pohled denní a noční mapou světa. Je nádherná. Prosím, pište mi častěji, moc ráda dostávám a čtu Vaše dopisy.

Doma jsou všichni v pořádku. Pořád na Vás s vděkem myslíme a modlíme se za Vás. Prosím, také se za nás modlete.

Doufám, že se máte všichni dobře.

Modlící se za Vás, s vděkem a pozdravy,
Muskan.

zpět na Muskan    zpět na adopce