zpět na Muskan    zpět na adopce
9. dopis od Muskan
22.11.2012, N.R. Pura

Můj drahý strýčku Syblíku,

celý svět se těší na nadcházející vánoční svátky. Chtěla bych Vám touto cestou popřát Veselé Vánoce a šťastný nový rok. Nechť Ježíš naplní Vaše srdce světlem, láskou, radostí a štěstím, které Vás budou provázet rokem 2013.

Moje katolická kamarádka mě každý rok zve na oslavy Vánoc. Pochutnáváme si na cukroví a na slavnostním obědě, celý den jsme si hrály a byly jsme také na půlnoční mši. Bylo to úžasné, moje kamarádka je úžasný člověk.

Abych co nejlépe využila Vaší pomoci a Vašeho požehnání, lásky a podpory, snažím se co nejlépe studovat, abych zvládla zkoušky v pololetí (výsledky viz přiložený list). Po zkouškách jsem měla 20 dní volna, které jsem strávila s rodinou a s přáteli.

V březnu mě čekají zkoušky na konci školního roku. Budu pilně studovat, abych měla dobré známky a postoupila do dalšího ročníku. Upřímně Vám děkuju za pomoc, lásku a péči. Prosím pište mi i nadále častěji, Vaše dopisy jsou pro mě jedinou možností procítit Vaší lásku.

Letošní monsuny byly slabé (2012), což se odrazilo jak v zemědělství, tak v zásobách vody - přehrady nejsou plné, což bude znamenat nedostatek pitné vody a elektřiny. Nyní nastoupila zima a je tedy poměrně chladno.

Rodiče tvrdě pracují pro naše blaho. Jsou Vám vděční za Vaši podporu, je to pro ně velká pomoc. Děkuji za Vaši štědrost a lásku, modlím se Vás. Každý rok mi dáváte vánoční dárek, protože už se letos nemůžu dočkat Vašeho dopisu.

Ve škole nyní probíhá dětská talentová soutěž ve všobecných znalostech, zpěvu, tanci a kreslení, které se také účastním, stejně jako všech ostaních školních aktivit. Paní učitelka nás dobře trénovala.

Nedávno jsme slavili svátky Ramzan, Bakrid a Moharam, které nás vedli a motivovali k půstu a odpírání si.

Miluji Vás, potřebuji Vás. Prosím, nepřestávejte mě podporovat a pomáhat mi se studiem. Toužím dostudovat a zaujmout místo ve společnosti. Pište mi kdykoliv je to možné. Ráda čtu Vaše dopisy, je to jediné spojení mezi námi, vyjádření Vaší lásky. Bratr a sestra studují dobře. Máme se všichni dobře, všichni Vás máme rádi. Jak se máte? Jak slavíte Vánoce? Prosím vzpomeňte si a pomodlete se za nás.

S modlitbami, láskou a pozdravy
Vaše milující dcerka
Muskan