Pravidla pro integraci dtte s poruchami uen nebo chovn

Ven rodie,
chci vs informovat o zmnch, kter souvisej s integrac vaeho dtte a jeho individulnm plnem.
Podle nov vyhlky je platn pouze pedagogicko-psychologick vyeten potvrzen v pedagogicko-psychologick poradn, stedisku vchovn pe nebo specilnm pedagogickm centru se sdlem ve Stedoeskm kraji.

Vae dt bude zaazeno mezi integrovan ky, jestlie psemn podte o vypracovn individulnho plnu. dost je teba doloit kopi zprvy z poslednho psychologickho vyeten.

Na na kole pracuje koln psycholoka Mgr.Doksansk, kter provd psychologickou st vyeten. Pokud zjist tak zvan poruchy, e opravuj dt k integraci ve td, probhne druh st vyeten - speciln pedagogick - v Pedagogicko-psychologick poradn. Mete chodit jenom do Pedagogicko-psychologick poradny, pod kterou spad nae kola. Adresa je: Plzesk 90, 267 01 Krlv Dvr-Poaply, tel: 311 637 119, email: ppp.kraluvdvur@cbox.cz. Nai kolu m na starost pan doktorka Lvancov. Mete tak zvolit jin pracovit, kter m sdlo ve Stedoeskm kraji (seznam zde)

Jak se objednat k vyeten
1. monost: Objednte se na vyeten ke koln psycholoce Mgr. Doksansk - tel. 724 513 270. Po seznmen s vsledky se od n dozvte, zda potebujete jet speciln pedagogick vyeten v poradn. Pokud ano, objednte se tam.
2. monost: Chcete-li se na ob vyeten objednat v poradn, zavolte tam (tel. 311 637 119, mail: ppp.kraluvdvur@cbox.cz) a domluvte si termny (dva rzn pro kad vyeten).
V obou ppadech by ml bt informovn tdn uitel, kter mus pipravit podklady pro poradnu i koln psycholoku.

Dle je velmi dleit pedat kole zprvu z PPP, kola ji dostv jen od rodi. kola vypracuje podklady pro integraci dtte na zklad va dosti a zprvy z PPP.

Jana Klimtov, vchovn poradkyn