Nabídka nepovinných předmětů ve školním r. 2013/2014

Škola nabízí pro šk. r. 2013/2014 nepovinné předměty. Pokud si žáci vyberou tento předmět, musí jej navštěvovat celý školní rok. Nepovinný předmět je vždy dvouhodinový a je nad rámec učebního plánu. Nejmenší počet dětí v nepovinném předmětu je deset.

Přihlášku naleznete zde.

Výtvarný seminář

• Mgr. Marie Nováková
  • Rozšířená výuka kresby a malby, seznamování se s netradičními výtvarnými technikami, výroba dekorativních předmětů a drobných dárků.

Dějepisný seminář

• Mgr. Irena Syblíková
  • Rozšířené seznamování se s historií, zejména v našem kraji.

English/Američan literature

• Mgr. Kateřina Hejná
  • Práce s cizojazyčným textem jako základem pro získání dovednosti potřebné ke složení mezinárodní zkoušky z Aj. Texty budou navazovat na probírané autory v Čj. Bude se vyučovat metodou CLIL.

• Ing. Jan Syblík
  • Výuka dovedností potřebných při prezentaci své práce v ostatních předmětech. Např.:
    • Tvorba referátu, včetně úpravy obrázků (Word, Zoner Photo Studio 10)
    • Prezentace měření do tabulky včetně grafů (Excel)
    • Prezentace na dané téma (PowerPoint)
    • Tvorba webových stránek